Špecialista na Egypt

02 / 52 92 62 43, -44,- 45

0917 132 489

Obchodná značka cestovnej kancelárie SUNFLOWER TOURS
Sun Club
VERNOSTNÉ ZĽAVY

Platinová zľava – 5 % každý klient, ktorý s CK Sunflower Tours (resp. Azur Reizen) absolvoval 5 a viac dovolenkových pobytov.

Zlatá zľava – 4 % každý klient, ktorý s CK Sunflower Tours (resp. Azur Reizen) absolvoval 4 dovolenkové pobyty

Strieborná zľava – 3 % každý klient, ktorý s CK Sunflower Tours (resp. Azur Reizen) absolvoval 3 dovolenkové pobyty

Bronzová zľava – 2 % každý klient, ktorý s CK Sunflower Tours (resp. Azur Reizen) absolvoval 1 alebo 2 dovolenkové pobyty

Podmienky pre verných klientov: Zľavy pre stálych klientov je možné kombinovať s aktuálnymi zľavami First Moment a sú platné len pre osoby na základnom lôžku, príp. dospelú osobu na prístelke.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Chcete obdarovať svojich známych, priateľov, rodinu alebo zamestnancov ? Niet nad lepší darček ako predplatiť im dovolenku pomocou originálnych darčekových poukážok. V prípade záujmu vám môžeme pripraviť darčekový poukaz podľa vášho želania. Tento darček určite poteší každého.

Pri kúpe zájazdu bude hodnota poukazu odpočítaná z celkovej sumy zájazdu. Poukaz platí výlučne len na zájazdy CK Sunflower Tours. Výmena za hotovosť nie je možná. Z poukazu sa nevydáva.

Poukážky si môžete vyzdvihnúť na centrále CK Sunflower Tours alebo vám budú zaslané poštou. V prípade záujmu nás kontaktujte call centrum 02 / 52 92 62 43, -44, -45 , alebo píšte na info@sunflowertours.sk.

návrat hore